Kereskedelmi asszisztens
Főbb feladatok, munkák:
  • árajánlatok kérése a beszállító partnerektől, előre meghatározott szakmai paraméterek alapján
  • a jóváhagyott megrendelések és számlák rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • folyamatos és proaktív kapcsolattartás a beszállítókkal és az üzleti partnerekkel
  • bejövő és kimenő szállítások megszervezése, ütemezése (kapcsolattartás a futárszolgálatokkal és a szállító cégekkel)
  • recepciós tevékenységek: telefonhívások kezelése és az érkező vendégek fogadása magyar, illetve angol nyelven
  • back-office jellegű tevékenységek: a beérkező dokumentumok, szerződések iktatása, elektronikus rögzítése, részvétel a projektek adminisztrációjában
  • ügyfélrendezvények és dolgozói csapatépítések megszervezésében való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • 1-3 év hasonló munkakörben megszerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • legalább középfokú végzettség
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete, melyet napi szinten használni kell levelezésben, telefonos megkeresések során és a vendégek fogadásakor
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem
  • teljes munkaidő, klasszikus irodai munkarendben 8:00-16:30-ig
  • rendszeres csapatépítő- és családi rendezvények
A munkavégzés helye: 1142 Budapest, Erzsébet királyné útja 125.
Hálózati rendszermérnök

SCI-HÁLÓZAT TÁVKÖZLÉSI ÉS HÁLÓZATINTEGRÁCIÓS ZRT.

1142 Budapest, Erzsébet királyné útja 125.
Ravak Irodaház, 2. emelet

Telefon:  +36 1 467 7030
Fax:  +36 1 467 7049
Email:  info@scinetwork.hu