IT Sales Manager

Telekommunikáció és informatikával  foglalkozó budapesti cég a megnövekedett piaci igények és portfolióbővülés miatt az alábbi pozícióba keresünk új kollégát IT salse Manager pozicióba:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • A cégvezetés által meghatározott kereskedelmi célok, feladatokat megvalósítása
    • Új üzleti partnerek felkutatása, kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
    • Szoros együttműködés a vezetőkkel és a többi szervezeti egységgel
    • Piaci ismeretek alapján a tevékenységi körhöz kapcsolódó új lehetőségek, üzletek feltérképezése és realizálása
    • A cég képviselése értékesítési és marketing konferenciákon, kereskedelmi kiállításokon

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • Minimum 3 év sales tapasztalat: IT területen
    • Jártasság B2B kereskedelmi területen
    • Erős felhasználói szintű számítástechnikai, műszaki ismeretek
    • Kiemelkedő kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt
    • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

    • Kiemelkedő bérezés, tapasztalati szint alapján
    • jó csapat
    • Home Office lehetőség
    • Dinamikusan fejlődő cég, stabil háttér és hosszútávú munkalehetőség
    • Képzési lehetőségek biztosítása

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • IT Sales Manager, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, Erzsébet királyné útja 125.

A jelentkezéshez kérjük küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a job@scinetwork.hu emailcímre!
612 408 SCI Network